Lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "MV Music", vienotais reģ.Nr. 40103254094 (turpmāk tekstā - MūzikasVeikals.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. Tā kā MūzikasVeikals.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.muzikasveikals.lv vai veikalā Ulbrokas ielā 30, Rīgā.

3. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (saņemot preci mūsu veikalā - Ulbrokas ielā 30, Rīgā).

5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu nosūtīt rēķinu-pavadzīmi, instrukcijas u.c. nepieciešamo dokumentāciju.

6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: saņemt preci mūs veikalā, saņemt preci ar Latvijas Pasta Eksprespastu vai izņemt savu pasūtījumu CircleK DUS.

7. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

9. Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzam sazināties ar mums, lai vienotos par preces atgriešanu.

10. Mēs paturam tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.

11. Garantijas noteikumi ir pieejami šeit.

12. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.muzikasveikals.lv Privātuma politikai. Privātuma politikas noteikumi ir pieejami šeit.

13. MuzikasVeikals.lv informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

14. Gadījumos, kad interneta vietnē www.muzikasveikals.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem mūsu veikalā, tiek izsniegti šādi preces iegādi apliecinoši dokumenti:

15. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta kopā ar preci.

16. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

17. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 16.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.