Martin Authentic Acoustics sērijas stīgas

Posted by matiss 01.03.2019 0 Comment(s) Jaunumi un aktualitātes,

Jau ilgu laiku, C.F. Martin and Co ir vadošie ģitāras stīgu ražošanā un pavisam nesen viņi mūs iepazīstināja ar vairākiem pilnīgi jauniem stīgu veidiem, tādiem kā Titanium Core, Retro, un Flexible Core SP. Kompānija šobrīd ir izdevusi savas progresīvākās standarta fosfora bronzas un 80/20 izmēra bronzas stīgas ar nosaukumu Authentic Acoustics.

Visām Authentic Acoustic stīgām tiek izmantots augstas stiepes izturības serdes vads un Martin izmanto alvas pārklāšanas metodi gan gludajām stīgām, gan apvīto stīgu serdes vadam. Tas palielina izturību pret koroziju, nodrošinot stīgām garāku ilgmūžību un labāku sajūtu spēles laikā.

 

Martin pamata Authentic Acoustic stīgu komplekts aizstāj iepriekšējos Acoustic un SP Acoustic komplektus, un tas ir pieejams izmēros 80/20 ar bronzas pārklājumu un 92/8 ar fosfora bronzas pārklājumu. Komplekts pieejams plaša spektra izmēros, kā arī 12 stīgu zīda ar tēraudu versijā.

Authentic Acoustic Marquis Silked stīgu komplekts aizvieto Martin iepriekšējo Marquis sērijas komplektu. Šīm stīgām ir pievienots aptuveni 2,5cm garš zīda tinums, kas sākas tieši virs ģitāras tapām. Tas darbojas kā polsterējums, kas pasargā saskares vietas un tiltiņu no nodiluma. Authentic Acoustic Marquis Silked komplekti arī ir pieejami 80/20 bronzas un 92/8 fosfora bronzas versijās, un tiem ir gandrīz tikpat daudz izmēru iespēju kā standarta Authentic Acoustic stīgām.

Pēdējais no Martin jauno stīgu komplektiem ir Authentic Acoustic Lifespan 2.0. Jaunākā Martin populāro SP Lifespan stīgu versija – Lifespan 2.0 izmanto Martin patentēto pretkorozijas apstrādi, kas sīgas padara daudz gludākas un pagarina to ilgmūžību. Tāpat kā citas Authentic Acoustic stīgas, Lifespan 2.0 sērija pieejama 80/20 bronzas pārklājuma un 92/8 fosfora bronzas pārklājuma un citās populārāko izmēru versijās.