Jaunums - Flight ukuleles

Posted by matiss 03.10.2018 0 Comment(s) Jaunumi un aktualitātes,

Mūzikas Veikals regulāri paplašina preču klāstu un tagad veikalā būs pieejamas daudz jaunas zīmola Flight soprāna un koncerta izmēra ukuleles!

 

Ukuleļu tirgū nekad nav bijusi tik liela konkurence kā šobrīd un ukuleles spēlētāji tiek lutināti ar īpaši plašu piedāvājumu, tādēļ mēs priecājamies papildināt sava veikala ukuleļu klāstu ar augstu novērtētajām un atzītajām Flight ukulelēm.

 

Flight ir Slovēnijā radīts zīmols. Pateicoties šīs valsts mierīgajam dzīvesveidam un dabai, tā ir ļoti piemērota ukuleļu biznesam. Uzņēmums sāka savu darbību pirms 10 gadiem, bet nu jau viņu ukuleles ir ļoti izplatītas. Tās sastopamas Singapūrā, Dubaijā, Krievijā, Dienvidkorejā un pat ukuleļu lielvalstī – ASV.

 

Flight zīmolam augot viņi arvien vairāk ir spējuši attīstīt dažādus dizainus, kas ir viena no pievilcīgākajām viņu ukuleļu iezīmēm. Tām ir dažādi dizaini, koka faktūras, gravējumi. Katra ar savu raksturu un skanējumu. 

 

Ukuleles iespējams apskatīt un iegādāties mājaslapā vai pie mums veikalā – Rīgā, Daugavgrīvas ielā 49 k-1, katru darba dienu 10:00-19:00