Jaunums - Dean ģitāras

Posted by matiss 28.06.2018 0 Comment(s) Jaunumi un aktualitātes,

Amerikāņu uzņēmums Dean Guitars ir viens no ikoniskākajiem un zināmākajiem ģitāru ražotājiem pasaulē. Produktu klāsts ir ļoti plašs, Dean Guitars ražo elektriskās, pusakustiskās un akustiskās ģitāras, basus, bandžo, mandolīnas, ukuleles, skaņu noņēmējus un ģitāru pastiprinātājus.

 

Dean Guitars dibinātājs ir Dean Zelinsky, kurš 1976. gadā nodibināja uzņēmumu būdams tikai 19 gadus vecs. Amerikā Dean Guitars atpazīst pēc tādiem elektrisko ģitāru sērijas modeļiem, kā ML, V, Z, Cadillac, Splittail, Soltero, EVO, Custom Zone, Vendetta un Deceiver. 2012. gadā uzņēmums laida klajā 35. jubilejas kolekciju, kurā ietilpst klasiskie 1977. gada ML, V un Z modeļi.

 

Dean produktu klāstā ir arī vairākas signature sēriju elektriskās ģitāras. Piedāvājumā ir vairāki Dimebag Darell modeļi, kuru starpā ir gan pārveidotie ML modeļi, gan viņa paša oriģinālās formas - Razorback un Razoback V. Citas populāras signature sērijas ir Dave Mustaine, Bret Michaels, Michael Schenker, Leslie West, Michael Angelo Batio, Michael Amott, Rusty Cooley, u.c.

 

Visus mūsu veikalā pieejamos Dean modeļus var aplūkot šeit.