Jaunums - Cort MS sērijas ģitāras

Posted by matiss 29.12.2017 0 Comment(s)

Jau vairāk nekā 30 gadus Hjū Mensons (Hugh Manson) ir veidojis ģitāras pēc pasūtījuma un ieguvis apskaužamu reputāciju ģitāristu vidū sava darba kvalitātes un inovāciju dēļ, veidojot ģitāras dažiem no pasaulē populārākajiem rokmūziķiem, kā John Paul Jones no Led Zeppelin un Matthew Bellamy no Muse.

 

Tagad Cort, Sadarbībā ar Hjū, ir radījuši divus jaunus un lieliskus instrumentus - Classic TC un M-Jet. Abas ģitāras veidotas pēc Manson Guitar Works populārā MA korpusa stila, kas klasisko vintage ģitāru dizainu ved vēl soli tālāk. Kopā tā veido jauno MS sēriju.

 

Turpinot ciešo sadarbību ar Mensonu, M-Jet eksponē izteikti modernu sajūtu un izskatu vienlaikus nodrošinot visas nepieciešamās roka ģitāras iezīmes. Ģitārai ir minimālismā ieturēts, gaumīgs dizains un tā būs piemērota jebkuram nopietnam rokmūzikas spēlētājam, kurš instrumentā spēj novērtēt tiešumu un vienkāršību pār liekām detaļām un izskaistinājumiem.

 

Jaunie Classic TC ir tieši tādi, kā nosaukums vēsta – tradicionāli izskatā, bet ar mūsdienīgiem papildinājumiem un precizējumiem, kas uzlabo ne tikai formu, bet arī funkciju. No individuāli regulējama apakšējā tiltiņa un trīsjoslu pārslēdzēja, līdz ergonomiskām korpusa kontūrām, Classic TC saviem spēlētājiem nodrošina uzlabotu funkcionalitāti un komfortu, vienlaikus saglabājot klasisko izskatu.