Audio-Technica ATH-M sērijas austiņas

Posted by matiss 13.04.2018 0 Comment(s) Jaunumi un aktualitātes,

Audio-Technica ir veikuši uzlabojumus savai panākumiem bagātajai ATH-M austiņu sērijai un atjaunojuši to vēl augstākā līmenī.

 

Sēriju aizsāk plašāk pieejamais modelis – ATH-M20X . Viscaur melns ar ovālām, ausi aptverošām un mīkstām plīša uzmavām, tērauda regulēšanas stīpām un polsterētu galvas stīpu. ATH-M20X ir 3m garš, pastāvīgi piestiprināts vads ar komplektācijā iekļautu adapteri. Atskaņošanas ziņā tās ir ļoti augstā līmenī – viscaur pietiekama basa atsaucība (taču ne tik attīstīta kā pārējos modeļos). Augšas skan tīri un nedaudz asi, un vidējās notis mazāk lineāri, taču patīkami. Savā cenu kategorijā tās ir labākas nekā vairums austiņu.

 

ATH-M30x paaugstina nēsātāja komfortu ar plīša austiņu uzmavām, kuras pietam ir iespējams kompakti salocīt. Arī šim modelim ir pastāvīgi piestiprināts vads, taču šim modelim ir uzskrūvējams adapteris. Skaņas ziņā, ATH-M30x ir līdzīgs ATH-M20x, taču ar dziļāku basu un gludākām augšām. Tām ir labāka skaņas izolācija un atsauce nekā ATH-M20x.

 

ATH-M40x ir plīša austiņu uzmavas, iespēja tās kompakti salocīt, uzglabājamā somiņa un 90 grādu kausu rotācija, augstākam komforta līmenim, labākai saderībai un pārnesamībai. Tām ir vītņots un taisns vads, abi noņemami un maināmi izmantojot ieskrūvējamo pārējas adapteri. Skaņas ziņā ATH-M40x ir diezgan profesionālas, ar biezu, siltu toni, dziļu basu, gludākajām vidus notīm visā ATH sērijā, un lieliskiem augšējiem toņiem. Piemērotas, lai tās ilgstoši klausītos un labi saklausītu instrumentālās pārejas.