Ģitāras efektu procesors Nux MG-20

Ģitāras efektu procesors Nux MG-20

NUX MG-20 efektu procesorā ir satilpināti 60 dažādi digitālie efekti, kurus var kombinēt ar 16 pastiprinātāju un kabinetu emulatoriem. Starp efektiem atradīsiet jaudīgas Overdrive, Distortion skaņas, ekvalaizerus, Delay, Reverb, un protams visus klasiskos modulācijas efektus, kā Chorus, Phaser, Flanger, Tremolo un daudz citus.

Noise Gate
Iebūvētais noise gate palīdz tikt vaļā no nevēlamiem trokšņiem nezaudējot skaņas kvalitāti.

Kompresors
Kompresija palīdz sašaurināt skaņas dinamikas amplitūdu - tā pastiprina vājākos signālus, toties skaļākās skaņas padara klusākas.

Overdrive / Distortion / Fuzz efekti
Ir pieejamas 8 dažādu draivu skaņas, sākot ar vieglu blūza overdrive un beidzot ar smagā metāla distortion. Katram draivam ir sava raksturīga skaņa, kuru var pielāgot pēc saviem ieskatiem.

Ekvalaizers
MG-20 ir iebūvēti 2 dažādi grafiskie ekvalaizeri – 4 un 7 joslu. Ar 4 joslu ekvalaizera palīdzību var izvēlēties, kuru frekvenci pielāgot.

Delay efekts
6 dažādi Delay efekti ar Time, Level, Feedback un Tap-tempo kontroli.

Reverb efekts
3 dažādi Reverb efekti: Plate, Room un Hall. Visiem Reverb efektiem var mainīt Pre-Delay, Decay, Level un Hi-Cut.
 
Kontroles slēdži
3 daudzfunkcionāli kāju slēdži. Ar tiem var mainīt skaņu bankas, kontrolēt bungu ritmus un looper funkciju. Ir iespēja arī pievienot arī Loop staciju vai papildu kontroles pedāli.

Ekspresijas pedālis
Ekspresijas pedālis kontrolē kopējo skaļumu, taču to var arī iestatīt tā, lai tas kontrolētu dažādus efektus, piemēram Wah vai Whammy.

Šim pastiprinātājām ir arī iebūvēti augstas kvalitātes bungu ritmi dažādos stilos: pop, rock, blues un citos. Pavadošo sastāvu vairs nebūs jāmeklē, jo tagad ir iespēja ierakstīt 60 sekunžu garu Loop celiņu, ko palaist kopā ar izvēlēto bungu stilu. Pastiprinātājs nāk ar SD atmiņas kartes portu un atbalsta mp3 audio formātu. Ar papildu CTRL pedāli (nav iekļauts komplektā) var palaist/nopauzēt mp3 audio failus.

 

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi netiek atbalstīti! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi

  • Ražotājs: NuX
  • Modelis: MG-20
  • Pieejamība: 2
  • 229.00€
  • Bez PVN: 229.00€