Muzikasveikals.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mūsu tīkla vietnes darbību, uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un uzlabotu Jūsu tīkla vietņu apmeklēšanas pieredzi. Uzzināt vairāk.

Lietošanas noteikumi

Lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "MV Music", vienotais reģ.Nr. 40103254094 (turpmāk tekstā - MuzikasVeikals.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 

1. Tā kā MuzikasVeikals.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.muzikasveikals.lv vai veikalā Ulbrokas ielā 30, Rīgā.

 

3. Preces var saņemt ar piegādi, vai pie mums veikalā - Rīgā, Ulbrokas ielā 30. Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā ir 2,49-15,00 €, atkarībā no pasūtījuma kopēja svara un piegādes adreses. Pasūtījumiem virs 99,00 € piegāde ir bez maksas. Papildus informācija sadaļā “Preču piegāde/Izmaksu aprēķināšana”.

 

4. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

 

5. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (saņemot preci mūsu veikalā - Ulbrokas ielā 30, Rīgā).

 

6. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu nosūtīt rēķinu-pavadzīmi, instrukcijas u.c. nepieciešamo dokumentāciju.

 

7. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no vairākiem preces saņemšanas veidiem: saņemt preci mūsu veikalā, saņemt preci ar Latvijas Pasta Eksprespastu, saņemt preci Omniva pakomātos vai izņemt savu pasūtījumu CircleK DUS.

 

8. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

 

9. Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

  • pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
  • saglabājiet nesabojātu preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus var atvērt rūpīgi ar šķērēm vai kancelejas nazi).

 

10. Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzam sazināties ar mums, lai vienotos par preces atgriešanu.

 

11. Naudas atmaka tiek veikta izmantojot tādu pašu maksājuma līdzekli, ar kādu veikts darījums.

 

12. Mēs paturam tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.

 

13. Visām pārdotajām precēm tiek nodrošināta ražotāja noteiktā, vismaz divu gadu garantija, ja tiek ievērota lietošanas instrukcija. Garantijas noteikumi ir pieejami šeit.

 

14. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.muzikasveikals.lv Privātuma politikai. Privātuma politikas noteikumi ir pieejami šeit.

 

15. MuzikasVeikals.lv informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

 

16. Gadījumos, kad interneta vietnē www.muzikasveikals.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem mūsu veikalā, tiek izsniegti šādi preces iegādi apliecinoši dokumenti:

  • Kases čeks un/vai preču pavadzīme;
  • Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

 

17. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta kopā ar preci.

  • Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar SIA MV Music dokumentu parakstīšanas nosacījumiem.

 

18. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

  • Saņemot pasūtīto preci mūsu veikalā uz vietas -  pircēja paraksts uz dokumenta;
  • Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to CircleK DUS – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla/piegādes dokumenta vai preču pavadzīmes.

 

19. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 18.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.